czwartek, 17 maja 2012

Rozświetlacze

Mały przegląd rozświetlaczy


Tak prezentują się na skórze:


Przepraszam za zdjęcie, ale blogspot ciagle je przestawia:(

1. Meteoryty Guerlain nr 03 Teint Dore - delikatny, długo utrzymujący się efekt rozświetlenia i delikatnej opalenizny. Utrzymują się na skórze do 10 godz, cena 219zł.

2. Rozświetlacz w płynie z limitki Essence Crystalliced - najmniej używany rozświetlacz z całej kolekcji, efekt utrzymuję się do 6-7godz, efekt jest dosyć mocny, cena koło 15zł (na allegro koło 30)

3. Rozświetlacz Essence z limitki Circus Circus - aktualnie używam tylko jego, ponieważ ma połamane pudełko, które mimo, że się zamyka to jest nieszczelne i załapało wilgoć, efekt jest bardzo mocnej złotej tafli, łatwo z nim przesadzić, utrzymuje się 5-6 godz, cena około 15zł

4. Essence z limitki Vampire's Love - mój faworyt, daje delikatny równomierny efekt rozświetlenia, utrzymuje się do 12 godz. kosztował również koło 15zł.

5. Essence Sun Club nr 01 summer glow - czekam z nim do wakacji; na opalonej skórze będzie dawał ładny efekt rozświetlenia, pudełko ma na tyle fajne, że można je ze sobą zabrac w każde miejsce i nie otworzy się w torebce. cena koło 12zł

6. Benefit Georgia - nie jest to typowy rozswietlacz (nie posiada drobin), jednak nadaje cerze efekt zdrowego kolorytu. Mój jest najprawdopodobniej podróbką zakupioną wraz z miniaturą Belli Bamby. Jednak w przeciwieństwie do niej jak na razie krzywdy cerze nie zrobił, jednak zapach ma nieciekawy.

Ostatnio biorąc do ręki pudełeczko z miniaturą Bella Bamba wyczułam, że sam się pokruszył (mimo, że rano był cały i w ciągu dnia nie spadł) a otwierając go "wybuchł" pyłem na całe biurko, ciuchy i podłogę. 

Jeśli chcecie mogę zrobić osobny post przestrzegający przed podróbami Benefitu.

2 komentarze:

  1. Jestem jak najbardziej za tym abyś napisała nam jak odróżniać podróbki od oryginałów.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. postaram się jutro stworzyć takiego posta, jednak będzie on tylko o Beneficie, bo na inne podróbki nie natrafiłam

      Usuń

Dziękuję Wam za każdy komentarz ;) Odpisuję zawsze w opcji Odpowiedz.
Obraźliwe komentarze będą od razu usuwane.